کد خبر: ۹۳۹۱۵
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۲
سرمربی تیم رئال مادرید از اخراج همتایش در بارسلونا ابراز تأسف کرد و گفت که او نیز از دچار شدن به چنین سرنوشتی در امان نیست.

زین‌الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی فردا (شنبه) رئال مادرید مقابل سویا در هفته بیستم لالیگا بابت اخراج ارنستو والورده سرمربی پیشین بارسلونا ابراز تأسف کرد.

زیدان به خبرنگاران گفت: بابت اتفاقی که برای والورده رخ داد متأسفم، او مربی بزرگی است که برایش احترام فراوانی قائل هستم. اما در دنیای فوتبال امروز هر باشگاه خط و مشی و اهداف خودش را دنبال می‌کند و در باشگاه‌های بزرگ هم وضعیت به مانند همان چیزی است که دیدید و این وضعیت هم تغییر نخواهد کرد. چنین اتفاقی برای من هم ممکن است رخ دهد و اگر دو بازی پشت سر هم ببازیم ممکن است اخراج شوم. همیشه تلاش می‌کنیم که با تمام توان‌مان کار کنیم اما اگر اوضاع بر وفق مراد پیش نرود، از من هم انتقاد می‌کنند و شما رسانه‌ها هستید که می‌گویید وضعیت یک مربی خوب پیش می‌رود یا بد.

سرمربی فرانسوی رئال مادرید با اشاره به ورود کیکه ستین به عنوان جانشین والورده ادامه داد: بارسلونا با هر شخصی که سرمربی‌اش باشد به رقابت ادامه می‌دهد. ستین کار خودش را انجام می‌دهد و ما هم کار خودمان. همیشه از بارسلونا انتظار دارم که یک تیم جنگنده و مدعی باقی بماند.

زیدان در پاسخ به این سؤال که آیا سرخیو راموس و کریم بنزما در بازی فردا شب حضور خواهند داشت، تأکید کرد: باید دید. الان نمی‌توانم چیزی درباره این موضوع به شما بگویم. همه ما و خود آنها می‌خواهند بازی کنند. باید دید که وضعیت آنها تا فردا چطور خواهد بود.

با توجه به قهرمانی رئال مادرید در سوپرجام اسپانیا، بار دیگر در مورد لزوم شکل‌گیری تونل افتخار توسط بازیکنان تیم فوتبال سویا در ابتدا بازی فردا شب بحث‌هایی صورت گرفته است. زیرو در این خصوص هم عنوان کرد: نمی‌دانم آیا چنین اتفاقی به ما کمک خواهد کرد یا نه. هر تیمی رسم و رسوم خودش را دارد و ما هم آن را می‌پذیریم. این یک سوپرجام بوده و ما هم فاتح آن شده‌ایم. با این حال سویا برای انجام یک بازی فوتبال به اینجا خواهد آمد و فقط هم به این فکر می‌کند که چطور سه امتیاز بازی را بگیرد. ما هم دقیقاً باید روی همین موضوع تمرکز کنیم. پس باید برای چنین بازی دشواری آماده باشیم.

برچسب ها: زیدان ، رئال مادرید
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار