کد خبر: ۹۳۹۲۲
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۵
مدافع چپ تیم فوتبال تراکتور گفت: آقای الهامی دانش فنی بسیار بالایی دارد.

به گزارش ایلنا، میثم تیموری در گفت‌وگو با سایت باشگاه تراکتور، در خصوص آخرین وضعیت تیم در اردوی آنتالیا اظهار کرد: خداراشکر اردوی سختی را پشت سر می‌گذاریم و هر روز در دو نوبت صبح و عصر تمرین می‌کنیم تا به شرایط آرمانی برسیم.

‌وی افزود: در یک کمپ ورزشی بسیار خوب که چند تیم دیگر از کشورهای مختلف نیز در آن حضور دارند، اردوی خود را برپا کرده‌ایم. این کمپ، زمین‌های چمن خوبی دارد و خداراشکر که وضعیت خیلی خوبی داریم.

تیموری در خصوص کار کردن با ساکت الهامی بیان کرد: من پیش از این، در خصوص دانش فنی بالای این مربی شنیده بودم، اما با ایشان کار نکرده بودم و خداراشکر امسال قسمت شد که شاگرد آقای الهامی شوم و در شرایط بسیار خوبی قرار دارم.

وی بیان کرد: در آغاز دوباره لیگ، اولین فینال خود را مقابل پرسپولیس برگزار خواهیم کرد و از این به بعد، هر بازی برایمان در حکم یک فینال است و باید همه بازی‌ها را پیروز شویم تا به قهرمانی برسیم.

تیموری خطاب به هواداران تراکتور گفت: پرشورها در هر شرایطی به ما لطف داشتند و درک خوبی نسبت به تیم دارند. دوست دارم مثل همیشه ورزشگاه را پر کنند تا بتوانیم با کمک هم، پرچم تراکتور را بالا نگه داریم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار