کد خبر: ۹۶۳۹۱
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۷
در جریان نامگذاری ۶ کوچه و خیابان در شورای شهر تهران مجادله لفظی شدیدی بین حجت نظری و بهاره آروین شکل گرفت.

جنجال دوباره در جریان نامگذاری معابر در شورای شهر تهران + فیلم

در جریان نامگذاری ۶ کوچه، خیابان، استخر و مجموعه ورزشی در شورای شهر تهران مجادله لفظی شدیدی بین حجت نظری و بهاره آروین دو عضو شورای شهر تهران شکل گرفت که در پی آن آروین به نشانه اعتراض به رفتار نظری اقدام به ترک صحن شورا کرد که در حین خروج حراست شورا در باز کردن گیت خروج خودداری کرد و بلافاصله امانی عضو دیگر شورای شهر تهران دست آروین را گرفت و او را به داخل صحن شورا کشاند.

در ادامه چند تن دیگر از بانوان عضو شورا برای جلوگیری از خروج آروین، به نزد او آمدند و با اصرار فراوان موفق شدند مانع خروج او شوند، اما آورین حاضر نشد که بر روی صندلی خود بنشیند و بر روی صندلی مهمانان شورا نشست.

در جریان این نامگذاری آروین گفته بود که مبنای کمیسیون نامگذاری چه بوده و چرا نام یک نفر از قهرمانان فوتسال آسیا را برای سالن چند منظوره انتخاب کرده‌اید که حق‌شناس در پاسخ به او گفت که در شورا مقاومت تغییر نام وجود دارد و این در حالی است که در شهر تهران نام‌های تکراری برای معابر بسیار زیاد است.

در ادامه بشیر حجت نظری عضو دیگر شورای شهر تهران اظهار کرد: باید رویه‌ها واحد باشد و چرا برخورد‌های نامناسب دارید که در این حین آروین اظهار کرد: در صحن شورا به من توهین شده و این برخورد‌ها ناشایست است و من استعفاء می‌دهم.

در نهایت اعضای شورا خیابان اردلان در محدوده خیابان مفتح را به نام استاد مرتضی ممیز تغییر نام دادند و کوچه هفتم در شهرک استقلال به کوچه شهید محمدعلی میرزایی تغییر نام یافت، همچنین استخر ویژه بانوان در میدان بهمن به نام نیروبانان اسد بیگی قهرمان رشته قایقرانی آسیا تغییر نام یافت و سالن چند منظوره یادآوران هم به نام حشمت الله کهندل سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی تغییر نام داده شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین