کد خبر: ۹۶۷۹۹
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۵
رئیس کمیته هسته‌ای مجلس از آغاز بازدید‌های دوره‌ای اعضای این کمیته از مراکز هسته‌ای از اوایل اسفند ماه خبر داد.

محمد ابراهیم رضایی رئیس کمیته هسته‌ای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، از دور جدید بازدید اعضای این کمیته از مراکز هسته‌ای خبر داد و گفت: پس از برگزاری انتخابات در روز(دوم اسفند) بازدید از مراکز هسته‌ای آغاز  می‌شود.

وی با بیان اینکه این بازدیدها درراستای بعد نظارتی مجلس و بازدید‌های دوره‌ای کمیته هسته‌ای انجام می‌شود، افزود:با توجه به برداشتن گام‌های پنج‌گانه جمهوری اسلامی در راستای کاهش تعهدات برجامی در این بازدید‌ها کمیته هسته‌ای جریان روند این امور قرار گرفته و گزارشی در این زمینه تهیه خواهد شد.

رئیس کمیته هسته‌ای مجلس تصریح کرد: همچنین قرار است تا در جلسه‌ای با مسئولان سازمان انرژی اتمی، برنامه‌های این سازمان در سال آینده را دریافت و پس از بررسی در صورت امکان از ظرفیت مجلس برای همکاری و همراهی برای پیش‌برد برنامه‌های سازمان انرژی اتمی استفاده کنیم.

رضایی با تاکید بر اینکه ارتباط کمیته هسته‌ای مجلس با سازمان انرژی اتمی در شرایط مطلوبی قرار دارد و هماهنگی مناسبی برای بازدید از مراکز هسته‌ای ایجاد شده ، اضافه کرد: پس از بازدید‌ها و دریافت گزارشات از سازمان انرژی اتمی، گزارشی در این زمینه تهیه و در اختیار نماینگان قرار خواهد گرفت.

انتهای‌پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار