کد خبر: ۹۶۹۲۸
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۹
تکلیف معرفی دستیاران ایرانی دراگان اسکوچیچ در کادرفنی تیم ملی فوتبال ایران مبهم است.

مربی داخلی تیم ملی فوتبال ایران فردا معرفی می‌شود؟به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، دراگان اسکوچیچ، سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران فردا (شنبه) در نخستین نشست خبری اش پس از انتخاب برای این سمت پاسخگوی اهالی رسانه خواهد بود.

در این نشست اسکوچیچ به صورت رسمی دستیاران خارجی اش را معرفی خواهد کرد و ملادن زگانیر، مربی دروازه بان‌های سابق تیم ملی زیر ۲۱ سال کرواسی و همچنین تونی اوسنیک، دستیار اسلوونیایی او که سابقه حضور در تیم ملی اسلوونی را در کارنامه دارد مانند زمان حضور دراگان در صنعت نفت این مربی را روی نیمکت تیم ملی فوتبال کشورمان هم همراهی می‌کنند.

با این وجود طبق اعلام یک منبع آگاه، این مربی ۵۱ ساله تاکنون برای انتخاب دستیاران ایرانی اش به جمع بندی نهایی نرسیده و احتمال ضعیفی وجود دارد فردا هم مربیان داخلی‌ای که قرار است با اسکوچیچ در تیم ملی همکاری کنند، معرفی شوند.

در روز‌های اخیر از ادامه حضور وحید هاشمیان در کادرفنی تیم ملی فوتبال کشورمان اخباری منتشر شده بود که به نظر می‌رسد این مربی در حال حاضر تمایلی به کار کردن زیرنظر اسکوچیچ ندارد.

البته مهدی حسین پور، آنالیزور تیم ملی در زمان مارک ویلموتس همچنان در جمع اعضای کادرفنی تیم ملی حضور دارد و باید دید از بین مربیان داخلی در نهایت قرار گرفتن چه نفراتی در جمع دستیاران اسکوچیچ قطعی می‌شود.

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار