کد خبر: ۹۷۱۶۵
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

امروز در شهرهای استان تهران برق قطع و وصل شده است که این موضوع نارضایتی مردم را در پی داشته است.

به خبرگزاری فارس از تهران، امروز در شهرهای استان تهران برق قطع و وصل شده است که این موضوع نارضایتی مردم را در پی داشته است.

قطع شدن برق در نقاط مختلفی از استان تهران از پیش اعلام‌نشده بود. به همین دلیل شهروندانی که در محل زندگی یا سکونتشان با قطع شدن برق مواجه شدند حسابی از این موضوع گله‌مند هستند. اهمیت موضوع وقتی بیشتر می‌شود که بدانیم قطع شدن برق در بعضی از نقاط استان تهران چند ساعت طول کشیده است. برای بررسی بهتر وضع برق در نقاط مختلف استان تهران این موضوع را از زبان خبرنگاران شهرهای مختلف استان برای شما روایت می‌کنیم.

میلاد بیانی نیک خبرنگار پردیس: در چند فاز از شهر جدید پردیس با قطعی برق 3 ساعته روبه‌رو بوده‌ایم که به دلیل کارهای عملیاتی کمبود گاز در شمال کشور بوده است.

مهدی مرادی خبرنگار دماوند: در شهرستان دماوند امروز برق وصل بوده مشکلی در این حوزه نداشته‌ایم.

نیاز گلی خبرنگار دماوند خبرنگار ری: امروز در بعضی از محله‌ها که تعدادشان هم زیاد نیست برق شهروندان قطع شد که وصل شدن مجدد آن‌یک ساعت طول کشید.

توحید عظیمی خبرنگار ورامین: در بعضی از محله‌های ورامین هم امروز برق تعدادی از مشترکان قطع شد که ظاهراً" مشکل از خط اصلی بوده است.

امیرحسین اسماعیلی خبرنگار شهر قدس: امروز در شهر قدس برق قطع نشد اما در روزهای گذشته مشترکان با مشکل در این حوزه مواجه شدند. البته برق در محله‌های محدودی و در مدت‌زمان کمی در شهر قدس قطع‌شده است.

ایلیا امانی خبرنگار پاکدشت: امروز در شهرستان پاکدشت برق مشترکان وصل بوده و مشکلی در این حوزه نداشته‌ایم.

جوابیه اداره برق بدین شرح است:‌ به آگاهی می‌رساند با توجه به‌شدت گرفتن سرما در زمستان، الویت گازرسانی در این فصل به بخش خانگی اختصاص می‌یابد و درنتیجه به دلیل محدودیت در تولید برق توسط نیروگاه‌های گازی، ناگزیر خاموشی‌های ناخواسته به هم‌وطنان تحمیل می‌شود.

بنابراین از عموم مشترکین محترم تحت پوشش شرکت توزیع نیروی برق استان تهران خواهشمندیم که با کاهش 10 درصدی برق (خاموش کردن حداقل یک لامپ اضافی و کم کردن یک‌درجه‌ای دمای هوای منزل) موجبات تأمین برق پایدار برای کلیه هم‌وطنان در سراسر کشور را فراهم آوریم.

برچسب ها: برق
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار