کد خبر: ۹۸۳۴۰
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۲
به زودی درجلسه اضطراری‌ ای اف سی تصمیم گیری می‌شود؛
به نظر می‌رسد که شیوع روز افزون کرونا در چین و کشور‌های مجاور، کنفدراسیون فوتبال آسیا را مجبور به اتخاذ تدابیری بی‌سابقه و خاص کند. کشورهای زیادی اعلام کرده اند که امکان برگزاری مسابقات نیست

یک سایت عربستانی از احتمال لغو کامل فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا به خاطر شیوع ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش تابناک ورزشی و به نقل از اسپورت ۲۴، ویروس کرونا به بحرانی برای کشور‌های آسیایی تبدیل شده است. منابعی در کنفدراسیون فوتبال آسیا از چند سناریوی احتمالی AFC برای بازی‌های فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا با توجه به شیوع کرونا در کشور‌های چین، کره جنوبی، ایران و ژاپن سخن به میان آوردند.

طبق اعلام این منابع یکی از این سناریو‌ها تعلیق بازی‌ها تا اطلاع ثانوی و یکی دیگر هم لغو کامل این رقابت با توجه به تعطیلی بازی‌ها در شرق آسیا است.

دو کشور کویت و بحرین که به عنوان میزبان ثالث برای رویارویی‌های تیم‌های عربستانی و ایرانی انتخاب شده بودند روز گذشته اعلام کردند که به خاطر شیوع کرونا در ایران حاضر نیستند که میزبانی این بازی‌ها را برعهده گیرند. از طرف دیگر هم دو باشگاه عربستانی النصر و التعاون در نامه‌ای رسمی که به کنفدراسیون فوتبال آسیا فرستادند خواستار لغو دیدار‌های خود برابر نماینده‌های ایران شده‌اند.

به نظر می‌رسد که شیوع روز افزون کرونا در چین و کشور‌های مجاور، کنفدراسیون فوتبال آسیا را مجبور به اتخاذ تدابیری بی‌سابقه و خاص کند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار