کد خبر: ۲۲۲۱۳۱
تاریخ انتشار: ۰۳ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۹
فارس : سردار حسن مومنی رئیس پلیس راه راهور کشور از ترافیک نیمه سنگین در محورهای هراز، آزادراه تهران_ شمال و جاده چالوس، آزاد راه قزوین_ رشت در محدوده رودبار و منجیل خبر داد و گفت: مسیر رفت به سمت استان‌های شمالی کشور همچنان پرحجم است.

رئیس پلیس راه راهور کشور از ترافیک پرحجم جاده‌های شمالی خبر داد.

سردار حسن مومنی رئیس پلیس راه راهور کشور از ترافیک نیمه سنگین در محورهای هراز، آزادراه تهران_ شمال و جاده چالوس، آزاد راه قزوین_ رشت در محدوده رودبار و منجیل خبر داد و گفت: مسیر رفت به سمت استان‌های شمالی کشور همچنان پرحجم است.

دوربین‌های جاده‌ای از کار افتاد

وی با بیان این مطلب که شب گذشته جاده چالوس به دلیل ریزش سنگ مسدود شده بود از بازگشایی این جاده از صبح امروز خبر داد و گفت: اگر ترافیک جاده چالوس همچنان ادامه داشته باشد و حجمش بالا برود تا ساعاتی دیگر احتمال یک طرفه شدن این جاده وجود دارد البته بسته به حجم ترافیک محور دارد.

سردار مومنی گفت: در جاده چالوس به دلیل بارندگی، باز هم احتمال ریزش سنگ متصور است بنابراین به مسافران نوروزی توصیه می‌کنیم که در صورت امکان از جاده های دیگر تردد کنند.

رئیس پلیس راه کشور به شرایط جوی ناپایدار در محور هراز و چالوس در روزهای گذشته اشاره و بیان داشت: با توجه بارش برف و باران در این جاده ها و همچنین معابر کوهستانی، مسافران نوروزی حتما تجهیزات ایمنی زمستانی و زنجیر چرخ همراه داشته باشند.

وی گفت: با توجه به بار پر حجم ترافیک در جاده های کشور مسافران نوروزی در نظر داشته باشند که ممکن است مسیری ۳ ساعت را چند ساعت در ترافیک باقی بمانند؛ بنابراین برای سفر خود برنامه فشرده ای نداشته باشند چرا که در غیر این صورت برای جبران وقت تلف شده، عجله و شتاب داشته و از زمان استراحت خود کاسته و با خستگی و خواب آلودگی اقدام به رانندگی کرده و می خواهند زمان تلف شده را جبران کنند که در ادامه می‌تواند به بروز حوادث و تصادفات و واژگونی خودرو منجر شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار