کد خبر: ۲۳۰۰۵۳
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۶
پس از سال‌ها گمانه زنی در مورد سرطان، لرزش، لرزش و سرفه در جلسات عمومی، شایعات جدید در ولادیمیر پوتین مطرح می شود.
ادعای عجیب هوش مصنوعی؛ پوتین مُرده است!

شایعاتی در روسیه وجود دارد که پوتین بیمار نیست چرا که او از دنیا رفته است. ادعاهای دیگری مبنی بر سکته قلبی او وجود داشت که ۲۶ اکتبر روز فوت او اعلام شد!

تحقیقات هوش مصنوعی که ویژگی‌های صورت، راه رفتن و گفتار پوتین را تجزیه و تحلیل می‌کند، به این نتیجه رسیده است که رهبر روسیه بدل دارد.

تجزیه و تحلیل صدا از حضورهای عمومی پوتین توسط مؤسسه معتبر آزمایشگاه ارتباطات صوتی ژاپن نیز ادعاها درباره وجود بدل را تایید می کند.

بر اساس این نتایج، پوتین واقعی امسال میزبان رژه روز پیروزی میدان سرخ در ۹ مه بوده است – اما ممکن است پوتین دیگری ۱۱ ماه پیش از پل کریمه بازدید کرده باشد.

فناوری هوش مصنوعی تنها ۵۳ درصد مطابقت بین پوتین و بدل او را پیدا کرد.

پیش تر پایگاه دیلی استار در مطلبی نوشته بود طبق برخی نظرها، ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه سال 2014 طبق طرحی از سوی سیا و سازمان اطلاعات مخفی انگلیس ( ام آی 6) ترور و با فردی شبیه به وی جایگزین شده است.

روزنامه دیلی استار در ادامه می‌نویسد: افرادی که این نظریه را مطرح می‌کنند شواهدی نیز برای اثبات ادعایشان می آورند. آنها می گویند تغییراتی که در ظاهر رئیس جمهور روسیه پدیدار شده است و لکنت زبانی وی هنگامی که به آلمانی صحبت می کند و طلاق وی از همسرش، همگی نشان از این دارد که وی ولادیمیر پوتین حقیقی نیست.

این روزنامه همچنین مدعی شده است: حامیان این نظریه معتقدند پوتین کنونی تحت کنترل دستگاه اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) است و پوتین واقعی سال 2014 در کاخ کرملین و پس از اعلان الحاق شبه جزیره کریمه به روسیه با سمّ به قتل رسیده است.

دیلی استار همچنین می نویسد: برخی دیگر معتقدند پوتین به وسیله یک کودتای مخفی در سال 2015 برکنار شده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار