کد خبر: ۵۲۲۲۷
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۷
معاون پشتیبانی و امور اقتصادی بیمه نوین: افزایش ۷۵ درصدی سود سهام حاصل شده در شش ماهه نخست سال ۱۳۹۶ شرکت بیمه نوین با تدوین استراتژی و تصمیم سازی درستِ اجرای به هنگام برنامه ها رقم خورد.

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بیمه نوین، هم زمان با انتشار صورت های مالی میان دوره ای شش ماهه منتهی به شهریور ۱۳۹۶ آرام رشیدی؛ معاون پشتیبانی و امور اقتصادی این شرکت از افزایش ۷۵ درصدی سود سهام این شرکت در این مدت نسبت به زمان مشابه در سال گذشته خبر داد و تحقق برنامه های عملیاتی در حوزه فنی و مالی را حاصل مدیریت توازن پرتفوی، کنترل هوشمندانه ریسک و انعطاف در حوزه سرمایه گذاری شرکت دانست.
وی در این خصوص گفت: سودآوری حاصل شده در بیمه نوین حاصل تدوین استراتژی و تصمیم سازی برای اجرای به هنگام برنامه های شرکت بوده که به مدت دو سال به صورت گام به گام شناسایی و دنبال شده است.
وی افزود: طبق صورت های مالی شش ماهه نخست سال جاری این سود حاصل رشد ۱۸ درصدی حق بیمه صادره و همچنین کاهش ۱۱ درصدی خسارت طی این مدت و البته کاهش خسارات معوق و هزینه های مالی شرکت بوده است.
رشیدی همچنین درخصوص بهینه سازی بسترهای شرکت در حوزه سرمایه گذاری تصریح کرد: علاوه بر تمرکز در حوزه فنی و ارتقای کمی و کیفی در حوزه عملیات بیمه گری، خوشبختانه برنامه ریزی برای مدیریت و هدایت صحیح جریان سرمایه گذاری شرکت نیز طبق برنامه پیش بینی شده منجر به سودآوری شرکت شده است.

نام:
ایمیل:
* نظر: