کد خبر: ۵۴۹۰۱
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۷
تراکنش‌های شرکت پرداخت الکترونیک سامان در هر سه ابزار پذیرش کارتخوان، درگاه اینترنتی و پرداخت با تلفن همراه در آبان 96 سیر صعودی خود را ادامه داده است.

به گزارش روابط عمومی بانک سامان به نقل از شرکت پرداخت الکترونیک سامان (سپ)، بر اساس آخرین گزارش اقتصادی شاپرک، تراکنش‌های این شرکت در تمام ابزارهای پذیرش در آبان ماه سال جاری، در مقایسه با ماه قبل از آن، با رشد مواجه بوده است. 
این گزارش می‌افزاید، در آبان ماه سال جاری، سپ با بیشترین میزان رشد در سهم بازار تراکنش‌های کارتخوان و پرداخت با تلفن همراه را در میان ۱۲ شرکت‌‌های پرداخت روبرو بوده است. سپ در تراکنش‌های اینترنتی نیز مانند چند ماه گذشته، با در اختیار داشتن بیش از 30 درصد سهم بازار، پیشتاز این عرصه است.
این گزارش حاکی است، شرکت پرداخت الکترونیک سامان در شاخص کارتخوان فعال سیستمی نیز با بیشترین بهبود در مقایسه با سایر شرکت‌ها، در میان سه شرکت برتر این حوزه قرار گرفته است که نشانگر جايابی مناسب‌تر اين شركت در توزيع كارتخوان‌های فروشگاهی برای جذب تراكنش‌ها است.
گفتنی است، در میان تمام شرکت‌های ارائه کننده خدمات پرداخت الکترونیک، سپ همچنان تنها شرکتی است که با نگاهی آینده‌نگر، از سهم بازاری متوازن در هر سه ابزار پذیرش اصلی (کارتخوان، اینترنت و موبایل) برخوردار است.

نام:
ایمیل:
* نظر: