کد خبر: ۷۰۴۹۱
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۵
تماس یک بازیکن از ترکیه و تهدید به اعتصاب
یکی از بازیکنان تیم فوتبال استقلال که به همراه این تیم در اردوی آماده سازی ترکیه حضور دارد به نمایندگی از بازیکنان با یکی از مدیران باشگاه تماس گرفت و خبر اعتصاب بازیکنان را به وی داد!
یک اتفاق عجیب در باشگاه استقلال تهران
یکی از بازیکنان تیم فوتبال استقلال که به همراه این تیم در اردوی آماده سازی ترکیه حضور دارد به نمایندگی از بازیکنان با یکی از مدیران باشگاه تماس گرفت و خبر اعتصاب بازیکنان را به وی داد!
به گزارش مهر، مشکلات مالی در باشگاه استقلال همچنان پا برجاست و این مشکلات تنها به خرید بازیکن جدید ختم نمی شود. حواله هایی که مدیران باشگاه به بازیکنان داده بودند هم نقد نشد تا موجی از نارضایتی در اردوی آبی پوشان در ترکیه راه بیفتد.
مشکلات مالی باشگاه استقلال که از مدیریت قبل وجود داشت و به خاطر بدهی های سنگین این باشگاه به بازیکنان و پرونده های خارجی در دوره مدیریت فعلی به اوج خود رسیده است، بازیکنان این تیم را هم کلافه کرده و به نظر می رسد در ادامه شرایط سختی در انتظار این باشگاه خواهد بود.
در ماه های گذشته بارها خبرهای غیررسمی در مورد اعتصاب بازیکنان استقلال منتشر شد و به خاطر عدم پرداخت مطالبات بازیکنان از سوی باشگاه تمرینات  این تیم برای نیم فصل دوم لیگ برتر با تاخیر چند روزه آغاز شد. آبی ها پس از شروع تمرینات راهی ترکیه شدند اما همچنان با مشکلات مالی دست گریبان هستند و بازیکنان از وضعیت موجود راضی نیستند.
امروز یکی از بازیکنان باتجربه و بزرگ تیم در تماس با یکی از مدیران استقلال اعلام کرد بازیکنان نه تنها حاضر به تمرین نیستند، بلکه حاضر به ادامه حضور در ترکیه هم نیستند و خواهان بازگشت به تهران هستند.
در حالی که مدیر باشگاه نتوانسته بود بازیکن تیمش را برای ادامه کار در اردوی ترکیه قانع کند، یکی از مدیران عامل پیشین که از ماجرا مطلع شده بود با اجازه مدیر باشگاه استقلال تلفنی با بازیکن مزبور صحبت کرد و او را برای ادامه تمرین قانع کرد.
پس از صحبت هایی که این مدیر با بازیکن بزرگ و باتجربه کرد، مقرر شد تمرینات آبی ها در ترکیه ادامه پیدا کند تا مسئولان باشگاه به فکر راه حلی برای تامین مطالبات بازیکنان استقلال باشند. این درحالی است که باشگاه استقلال مطالباتش را از اسپانسر دریافت کرده و بخشی از رقم قرارداد ماه های آینده را هم دریافت کرده است.


غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
رضا رجبی
|
United Arab Emirates
|
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۶
0
0
شفر باید همان کاری را بکند که کی روش انجام داد ، سر فتنه و دو دستگی و باند بازی در استقلال به یک الی دو نفر ختم میشود
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار