کد خبر: ۱۳۲۶۰۴
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۰
همزمان با فرارسیدن چهلمین سالگرد دفاع‌مقدس، شبکه نمایشِ تلویزیون جدول پخش فیلم‌هایش را به مضامین مربوط به ۸ سال دفاع‌مقدس اختصاص داده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تلویزیون در شبکه نمایش همزمان با فرارسیدن چهلمین سالگرد دفاع مقدس جدول پخش خود را به نمایش فیلم‌هایی با مضامین مربوط به 8 سال دفاع‌مقدس، اختصاص داد. آثاری از محمدرضا شرف‌الدین مرور و همچنین فیلم‌هایی از ژانر سینمای تاریخی نیز پخش می‌شود.

ساعت 13 شبکه نمایش:

فیلم‌های اختصاصی این هفته شبکه نمایش با موضوع دفاع مقدس از شنبه 29 شهریورماه تا جمعه 4 مهرماه به ترتیب: خانه پلاک ندارد، جاسم به جبهه می‌رود، شوق پرواز، نخل‌های سربی، ساعت 25، سما در آتش و دایره سرخ خواهند بود.

ساعت 15 شبکه نمایش:

در آخرین روزهای تابستان، فیلم‌های وقتی آسمان می‌ریزد، خانواده موروثی، رئیس پلیس آهنین، مغازه عتیقه فروشی، زندگی دروغ فوتبال، درست شبیه پدرم و تابستانم را چگونه گذراندم از شبکه نمایش پخش می‌شوند.

ساعت 19 شبکه نمایش:

علاقه‌مندان می‌توانند یکی از پرطرفدارترین و همچنین چالش برانگیزترین ژانرهای سینما، یعنی تاریخی را از شنبه تا جمعه از شبکه نمایش دنبال کنند. فیلم‌های تاریخی ایرانی و خارجی هفته به ترتیب: اسپارتاکوس، 12 سال بردگی، در مسیر تندباد، تروا، شجاع دل، آسمان و زمین و ملک سلیمان‌اند.

ساعت 21 شبکه نمایش:

در بخش صحنه‌گران، از شنبه تا جمعه فیلم‌های سینمایی با هنرمندی محمدرضا شرف‌الدین مدیر جلوه‌های ویژه روی آنتن این شبکه می‌رود.

فیلم‌های ساعت 21 شبکه نمایش در این بخش به ترتیب: سیب سرخ حوا، آخرین مرحله، دکل، مزرعه پدری ، دستمزد، کمینگاه و کیمیا است.

ساعت 23 شبکه نمایش:

فیلم‌های جذاب این هفته شبکه نمایش دیوار بزرگ چین، بخشش، قتل از فاصله، عکس خانوادگی، لایه‌های پنهان و روز بعد از حادثه است که مخاطبان می‌توانند به تماشای آن‌ها بنشینند.

ساعت یک بامداد شبکه نمایش:

فیلم‌های کلاسیک این هفته شبکه نمایش به ترتیب آنچه می‌آید، مرد خشمگین، ترن، مجارها، من یک فراری از یک گروه زنجیری‌ام و ریش قرمز است که از شنبه تا جمعه پخش می‌شوند.‌

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار