کد خبر: ۱۷۸۰۶۰
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۴
حجت‌اله صیدی در جمع مدیران و کارکنان شعب استان کرمان خبر داد
مدیرعامل بانک صادرات ایران با بیان این مطلب در جمع مدیران و همکاران شعب استان کرمان گفت: ارتقا جایگاه بانک صادرات ایران از طریق خدمات بیشتر با قیمت تمام شده پول کمتر، افزایش نرخ مؤثر تسهیلات و بهبود فاصله بین هزینه‌ها و درآمدهای عملیاتی صورت خواهد گرفت و گسترش فعالیت آن با افزایش تعداد محصولات و رشد سهم بازار تحقق خواهد یافت.

افتتاح طرح‌های جدید در هفتاد سالگی بانک‌ صادرات ایران

​جایگاه بانک صادرات ایران از طریق خدمات گسترده‌تر و افزایش سهم از بازار ارتقا خواهد یافت.

مدیرعامل بانک صادرات ایران با بیان این مطلب در جمع مدیران و همکاران شعب استان کرمان گفت: ارتقا جایگاه بانک صادرات ایران از طریق خدمات بیشتر با قیمت تمام شده پول کمتر، افزایش نرخ مؤثر تسهیلات و بهبود فاصله بین هزینه‌ها و درآمدهای عملیاتی صورت خواهد گرفت و گسترش فعالیت آن با  افزایش تعداد محصولات و رشد سهم بازار تحقق خواهد یافت.
به گزارش روابط‌عمومي بانک صادرات ايران، حجت‌اله صيدي در مراسم معارفه مدیر شعب استان کرمان در جمع کارکنان بانک در این استان تاکید کرد: برنامه سال ۱۴۰۰ بانک صادرات ایران پایدارسازی سود عملیاتی است و در تلاشیم که بانک در مقابل اتفاقاتی نیز که ممکن است به پایداری سود آسیب‌ بزند، مقاوم باشد. 
وی افزود: بانک صادرات ایران براساس برنامه سه مرحله‌ای ۳۰ ماهه به هدف سودآوری دست یافته است و هفتادمین سال فعالیت بانک را با دستاوردهای بیشتر آغاز خواهیم کرد که این امر مستلزم افزایش و ارتقای عملیات بانک است.
صیدی با تاکید بر اینکه بهبود سهم بازار بانک موجب پیشبرد بهتر فعالیت‌های آن خواهد شد، اظهار کرد: منابع بانک باید بیشتر از میزان رشد نقدینگی رشد داشته باشد زیرا اگر منابع بانک به میزان نرخ رشد نقدینگی افزایش یابد، به این معنی است که افزایشی در سهم بازار بانک ایجاد نشده است. از این رو باید برای افزایش منابع تا پایان سال تلاش بیشتری صورت گیرد.
وي با گراميداشت ياد و خاطره شهیدان رجايي و باهنر و هفته دولت، سپهبد شهيد قاسم سليماني را نماد ايثار و فداکاري خواند و براي علو درجات وي دعا کرد و افزود: کشور ما مديون سردار شهید سليماني و همه شهداي اين آب و خاک است و شهداي استان کرمان در سال‌هاي دفاع مقدس نقش مهمي در  صیانت از آرمان های انقلاب اسلامی داشته‌اند.
صيدي گفت: در آغاز هفتادمين سال تاسيس بانک صادرات ايران هستيم؛ بانکي که هفتاد سال تمام با بالندگي ارتقا يافته و به اين جايگاه رسيده و  ثروتی برای کشور و افتخاری بزرگ برای ما محسوب مي‌شود. در شرايطي به استقبال اين سالروز مي‌رويم که کمتر از دو ماه پيش مجمع عمومي ساليانه بانک را برگزار کرديم و براي اولين بار پس از شش سال اخير، بانک موفق به تقسيم سود شد که این براي همه همکاران بانک مايه افتخار و خوشحالي است.
سودآوري در شرکت‌هاي سهامي عام دو معني دارد؛ يکي افزايش ثروت صاحبان سهام است که به دليل افزايش قيمت سهم يا ميزان سود قابل تقسيم و يا ترکيبي از اين دو حاصل مي‌شود و معنی مهم دیگر آن،  تضمین  بقای شرکت و تداوم فعالیت آن است که این مطلب برای مدیران و کارکنان اهمیت بیشتری دارد. البته وظیفه ما خلق ارزش است که سهامداران از آن منتفع می‌شوند اما نکته اصلی این است که وقتی شرکت سودآور می‌شود، تداوم فعالیت آن تضمین می‌شود که از همه چیز مهم‌تر است و برنامه بانک دقیقا در همین جهت است.
وی با اشاره به ظرفیت‌های اقتصادی استان کرمان، خواستار توجه ویژه به توانمندی‌هاي بانک صادرات ايران براي خدمت بيشتر به اقتصاد اين استان شد.
صيدي از افتتاح طرح‌های جدید بانک در حوزه بانکداری الکترونیک همزمان با هفتادمین سال تاسیس بانک و ارتقای سامانه شمس و اپلیکیشن صاپ خبر داد و گفت: در صورتی که مشکل امضای دیجیتال حل شود، مشتریان بانک نیازی به مراجعه به شعب نخواهند داشت.
وی در این مراسم از زحمات امین ترابی گل‌سفیدی قدردانی و برای ابوالفضل جمشیدی در تصدی مدیریت شعب بانک در استان کرمان آرزوی موفقیت کرد.
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار