کد خبر: ۲۳۹۹۸
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۲
در آبان ماه
مرکز مدیریت توسعه ملی اینترنت (متما) با اتکا به نتایج استفاده کاربران ISP‌ها از شبکه سنجش سرعت به معرفی برترین ارائه‌کنندگان اینترنت در آبان‌ماه سال جاری پرداخته است.
 طبق آمارهای منتشر شده از سوی متما، در زمینه‌ی اینترنت 128 بیت، آبان‌ماه امسال شرکت آریا شاتل به عنوان بهترین ارائه‌کننده خدمات معرفی شده و پس از آن شرکت‌های شبکه گستر پیام آوران کویر، نداگستر صبا (صبانت)، گسترش ارتباطات مبنا، داده‌پردازی رسپنیا و رهانت زنجان در رده‌های بعدی قرار می‌گیرند.
 
اینترنت 256 بیت
 
در بخش با اینترنت 256 کیلوبیتی نیز شرکت رایانه دانش گلستان به عنوان ارائه‌کننده پرسرعت‌ترین خدمات معرفی شده و پس از آن شرکت‌های مخابرات قزوین، گسترش ارتباطات مبنا و مخابرات اردبیل در رده‌های بعدی جدول قرار گرفته‌اند.
 
اینترنت 512 کیلوبیتی
 
اما در ارتباط با اینترنت 512 کیلوبیتی که بخش قابل توجهی از کاربران ADSL را به خود اختصاص می‌دهد، شرکت رسانه اصفهان نت به عنوان ارائه‌کننده بهترین خدمات شناخته شده و پس از آن شرکت‌های آریا شاتل، سروش رسانه، گسترش ارتباطات مبنا، رهانت زنجان، لایزر و نداگستر صبا (صبانت) در رده‌های بعدی جدول با کیفیت‌ها قرار گرفته اند.
 
اینترنت یک مگابیتی
 
در زمینه‌ی اینترنت یک مگابیتی هم‌ از گروه فن‌آوا به عنوان ارائه‌کننده بهترین خدمات یاد شده و پس از آن شرکت‌های سروش رسانه و عصر انتقال داده‌ها به عنوان دومین و سومین شرکت ارائه‌کننده خدمات با کیفیت در این بخش معرفی شده‌اند.
 
شرکت‌های شبکه گستر پیام‌اوران کویر، آسیاتک، مخابرات خراسان، پارس آنلاین و مخابرات قزوین در رده‌های بعدی این جدول قرار گرفته‌اند.
 
اینترنت دومگابیتی
 
شرکت شبکه گستر پیام‌آوران کویر نیز به عنوان برترین ارائه‌کننده خدمات اینترنت دومگابیتی در آبان‌ماه معرفی شده و پس از آن شرکت‌های عصر انتقال داده‌ها و سروش رسانه به عنوان دومین و سومین شرکت ارائه‌کننده خدمات با کیفیت اعلام شده‌اند.
 
شرکت‌های گسترش ارتباطات سپنتا، آریاشاتل رسانه، اصفهان نت و مخابرات خراسان دیگر شرکت‌هایی هستند که به ترتیب از آنها به عنوان ارائه‌کنندگان خدمات باکیفیت در این بخش یاد شده است.

منبع: ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر: