کد خبر: ۵۵۹۴۸
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۷
خروج یک ویدئوی محرمانه از آرشیو ویژه اشیا پرنده ناشناس؛
هلیکوپتر شنوکی که در حال پرواز بود ناگهان توسط یک شیء پرنده درخشان در آسمان بلعیده شد. البته هنوز زمان و مکان دقیق این حادثه مشخص نشده اما گفته می‌شود این ویدئو پیشتر بصورت محرمانه بوده اکنون از آرشیو محرمانه خارج شده است.
پیشتر تصور می شد اشیاء پرنده مرموز تنها در آسمان آمریکا پدیدار می شوند اما با دسترسی مردم به تلفن های همراه هوشمند، فیلم‌های بیشتری از مانور این اشیاء پرنده  در آسمان سراسر جهان تهیه شد. حال دیگر کشوری نیست که مردمانش چنین اشیاء پرنده ای را در آسمان مشاهده نکرده باشند.
 از چین تا آمریکا و از استرالیا تا کانادا. آنها در همه جا حضور دارند حتی در خارج از جو زمین و در سیارات دیگر.  به نظر می رسد آنها با توجه به تکنولوژی که از آن برخوردارند بسیار راحت خود را به هر نقطه از کره زمین می رسانند. تکنولوژی که بسیار پیشرفته تر از آن چیزی است که زمینیان از آن برخوردارند.
اما ویدئویی که به تازگی منتشر شده است مانور یک شیء پرنده درخشان در آسمان و در ادامه اتفاقی شوک آور را به تصویر می کشد. این ویدئو یک فروند هلیکوپتر شنوک را که در نزدیکی یک شی پرنده درخشان عجیب در حال پرواز است نشان می دهد. در ادامه و در لحظه ای که خلبان این هلیکوپتر تلاش می کند خود را به این شی پرنده ناشناس نزدیک کند ناگهان توسط آن بلعیده می شود.
هنوز زمان و مکان دقیق این حادثه مشخص نشده است اما گفته می‌شود این ویدئو که پیشتر بصورت محرمانه بوده اکنون از آرشیو محرمانه خارج شده و در دسترس عموم قرار گرفته است.

 
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار