کد خبر: ۲۳۶۳۳۴
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۰۱:۳۰
مهر : در ادامه یورش رسمی اشغالگران به رفح و در ادامه بمباران یک منزل مسکونی در غرب رفح که به پناهگاه آوارگان شمال نوار غزه تبدیل شده،۲۰ نفر شهید و مجروح شدند که بیشتر آنان از زنان و کودکان هستند.

بمباران یک منزل مسکونی و محل اسکان آوارگان در غرب شهر رفح، ۴ شهید و دست‌کم ۱۶ مجروح برجای گذاشت.

تارنمای اینترنیتی فلسطین الیوم چهارشنبه شب گزارش داد که جنگنده‌های اسرائیلی منطقه تل السلطان در غرب شهر رفح در جنوب نوار غزه را بمباران کردند.

برپایه این گزارش، این جنایت ۴ فلسطینی شهید و ده‌ها نفر هم مجروح شدند.

خبر مرتبط
تغییر معماری خاورمیانه کلید خورد/ مرگ و زندگی نتانیاهو در حمله رفح

وقتی بازیگران دیگر برای دفاع از اسرائیل هم صدا می شوند، این حق را به دست می آورند که از اسرائیل بخواهند منافع و نگرانی های آنها را در نظر بگیرد.

پیش از این نیز، وزارت بهداشت غزه اعلام کرد که که طی ۲۴ ساعت گذشته بر اثر حملات رژیم صهیونیستی به غزه ۵۵ نفر شهید و ۲۰۰ نفر دیگر زخمی و به بیمارستان منتقل شدند.

همچنین وزارت بهداشت غزه بیان کرد که بر اثر حمله‌های رژیم صهیونیستی به غزه تاکنون ۳۴ هزار ۸۴۴ نفر شهید و ۷۸ هزار و ۴۰۴ نفر زخمی شده‌اند.

خبر مرتبط
قمار نتانیاهو در رفح/ مرگ و زندگی در یک قدمی «بی بی»

امروز، نتانیاهو تحت فشار است تا شکاف‌هایی را در روابط خود با رئیس‌جمهور آمریکا ترمیم کند، شکاف‌هایی که نه بر سر اهداف جنگی اساسی اسرائیل در غزه ، بلکه به دلیل رویکرد اسرائیل در باب کارزار نظامی و اقدامات بشردوستانه در این نوار باریک ایجاد شده است.

وزارت بهداشت غزه تاکید کرد که برخی از شهدا و قربانیان همچنان زیر آوار و در خیابان‌ها بوده و اشغالگران از امدادرسانی به آن‌ها ممانعت می‌کنند.

برچسب ها: رفح اسرائیل
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار