کد خبر: ۷۰۶۱۱
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۶
در مراسمی با حضور مقامات استانداری استان کهگیلویه و بویراحمد، نمایندگان بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، مدیر منطقه فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد و اهالی محل، باجه بانک سینا در شهر یاسوج به بهره برداری رسید.
باجه بانک سینا در یاسوج به بهره برداری رسیدبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک سینا، این باجه در راستای سیاست های بنیاد مستضعفان مبنی بر ایجاد توسعه پایدار در مناطق کمتر برخوردار و به منظور ارائه بهینه خدمات و حمایت از طرح های اشتغالزا در این منطقه ایجاد شده است.
آقای فیلی معاون عمرانی استانداری استان کهگیلویه و بویراحمد در این مراسم ضمن قدردانی از فعالیت ها و اقدامات بانک سینا در کمک به توسعه اشتغال در مناطق روستایی، حضور بانک سینا را در این شهر مغتنم برشمرد و ابراز امیدواری کرد این حضور برای مردم منطقه منشاء آثار و برکات خوبی باشد.
آقای شاکری مدیر منطقه فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویر احمد هم با تشریح اقدامات بانک سینا در زمینه توسعه اشتغال مناطق روستایی گفت: بانک سینا از طریق انعقاد تفاهم نامه همکاری با معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری و بنیاد علوی، تسهیلات یارانه دار را در اختیار متقاضیان ایجاد طرح های اشتغال زا در مناطق روستایی قرار می دهد که در همین راستا در منطقه فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد تا 22 دی ماه جاری تعداد 183  طرح به مبلغ 1 هزار و 270 میلیارد ریال مصوب شده که از این تعداد 167 طرح به مبلغ 1 هزار و 124 میلیارد ریال منجر به انعقاد قرارداد شده است. همچنین 49 طرح از طرح های یادشده به مرحله بهره برداری و تولید رسیده است.

نام:
ایمیل:
* نظر: