کد خبر: ۷۰۶۶۸
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۲
جلسه رفع موانع تولید و اقتصاد مقاومتی در بازدید از نیروگاه خورشیدی بافت (کرمان) با حضور استاندار کرمان و جمعی از مسئولان استانی انجام شد.
گام سترگ بانک حکمت ایرانیان در راستای اقتصاد مقاومتی به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک حکمت ایرانیان، فدایی، استاندار کرمان در سفر یک روزه خود به شهرستان بافت، با همراهی نماینده شهرستان بافت، سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری و جمعی از مسئولین و مدیران استان کرمان از نیروگاه 10مگاواتی خورشیدی بافت بازدید به عمل آورده و در خصوص چگونگی تعیین محل و چگونگی تکمیل و کاستیهایی نیروگاه سوالاتی پرسیده شد.
در این بازدید آرش گوهری، مجری طرح و نماینده بانک حکمت ایرانیان با بیان اینکه بانک حکمت ایرانیان 3 سال است فعالیت خود را در حوزه تولید انرژی های پاک آغاز کرده و در این راستا کارخانه تولید پنل های خورشیدی در شیراز را احداث کرده که قادر است هر دو ماه به اندازه یک نیروگاه 10 مگاواتی پنل تولید کند. گوهری در ادامه اعلام کرد 2 نیروگاه در شهرستان های بافت و بردسیر در دست اجرا هستند که امید است نیروگاه بافت در 22 بهمن افتتاح شده و برق تولیدی این نیروگاه وارد مدار شود. وی در ادامه یادآور شد هزینه این نیروگاه حدود 8 میلیون یورو می باشد که بعد از نیروگاه های اقلید و آباده سومین نیروگاه احداثی توسط بانک حکمت ایرانیان می باشد. وی از مسئولین خواست از اجرای این پروژه ها حمایت کنند تا بروکراسی دست و پاگیر اداری مانع احداث نیروگاه های دیگر در استان کرمان نباشد.
فدایی نیز حمایت خود را از انجام این پروژه ابراز داشت و همچنین آمادگی خود را جهت واگذاری محل های جدید، جهت احداث نیروگاههای جدید اعلام کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: