کد خبر: ۷۰۸۴۲
تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۶
روح اله خدارحمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی در جمع کارکنان روابط عمومی وهمکاری بین الملل این بانک گفت: امید آفرینی در جامعه باید محور و رویکرد اطلاع رسانی قرار گیرد.
امیدآفرینی در جامعه رویکرد فعالیت های اطلاع رسانی باشد به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی در این دیدار صمیمی که عصر روز چهارشنبه سوم بهمن ماه برگزار شد، خدا رحمی به ارتقای سطح تعامل این بانک با وزارتخانه های جهاد کشاورزی، امور اقتصادی و دارایی، صنعت، معدن، تجارت همچنین  تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ...  اشاره و خاطرنشان کرد:وجاهت  عملکردی این بانک در وضعیت مطلوبی قرار دارد.
مدیرعامل بانک کشاورزی شرایط این بانک به لحاظ عملکردی و رشد شاخص‌های حوزه های حوزه های مختلف را مثبت ارزیابی و خاطرنشان کرد: در شرایط کنونی کشور حرفی برای گفتن داریم.
 خدارحمی با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی بر ضرورت اطلاع رسانی پیرامون دستاوردهای ۴۰ ساله بانک و نقش آن در توسعه بخش کشاورزی و امنیت غذایی مردم کشور تاکید کرد .
وی عملکرد بانک کشاورزی در اجرای طرح توسعه اشتغال روستایی با پرداخت ۳۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات که منجر به  ایجاد ۵۴ هزار شغل شد را مثبت ارزیابی کرد و افزود: محرومیت زدایی یکی از آرمان‌های انقلاب اسلامی بود که اجرای طرح توسعه اشتغال در مناطق روستایی،بلوغ فکری آرمان ها و حرکت های انقلاب در چهل سال پیش است.
 خدارحمی با ابراز امیدواری از اینکه اقدامات کنونی پشتوانه‌ای برای حرکت های بعدی باشد خاطرنشان کرد: بانک کشاورزی پیشرو در خدمات الکترونیک و سایر خدمات بانکی است و طی چهل سال گذشته تحولات مهمی در این بانک صورت گرفته است.
وی توسعه فعالیت‌های بانکداری بین الملل در این بانک را از دیگر تحولات مهم و قابل توجه طی 40 سال گذشته برشمرد و تصریح کرد: خوشبختانه نظم ویژه ای بر فعالیت های این بخش حاکم است و برای تأمین نیازهای اساسی مردم تلاش می‌کنیم.
 خدارحمی ضمن اینکه  وضعیت کنونی جایگاه بانک کشاورزی را مثبت ارزیابی کرد، تلاش بیشتر حوزه های مختلف این بانک را برای ارتقای این جایگاه خواستار شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: