کد خبر: ۱۸۴۰۷۱
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۸
ناصر ایمانی از چهره های سیاسی اصولگرا می‌گوید:به طور طبیعی یک نماینده مجلس در هر دوره‌ای(چه گذشته و چه آینده) هر گونه تصمیمی که به نوعی با آن تمایلات نمایندگان مغایر باشد را قبول نمی کند و هیچ مرجعی بالاتر از آن هم وجود ندارد، بنابراین اصطلاحا مجلس هیچ وقت خود زنی نمی‌کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ناصر ایمانی از چهره های سیاسی اصولگرا در پاسخ به این سوال که در مورد طرح اقدام راهبردی و اموال مسؤلان و یا شفافیت نظرتان چیست؟ بیان کرد: در این خصوص هم ما یک مشکلی در ساختار حکومتی داریم که ربطی به این مجلس و آن مجلس ندارد. مشکل اصلی، این است که به طور طبیعی یک نماینده مجلس در هر دوره‌ای(چه گذشته و چه آینده) هر گونه تصمیمی که به نوعی با آن تمایلات نمایندگان مغایر باشد را قبول نمی کند و هیچ مرجعی بالاتر از آن هم وجود ندارد، بنابراین اصطلاحا مجلس هیچ وقت خود زنی نمی‌کند و ما هم هیچ مرجعی را در این ساختار نظام بالاتر از مجلس نداریم که بخواهد آنها را به نوعی ملزم کند مگر اینکه خود مجلس به لحاظ فکری و انقلابی در حد مجلس اول یا دوم باشند که بخواهند یک چنین طرح‌هایی را ارائه بدهند که به نوعی به ضرر خودشان باشد. ما این ضعف را هم داریم که متاسفانه نمایندگان نمی توانند چنین تصمیماتی بگیرند. 

<<<بیشتر بخوانید؛

پیش‌بینی ایمانی از انتخابات 1402/ مجلس هیچ وقت خود زنی نمی‌کند

نباید کلیت مردم را در برابر کلیت مجلس قرار داد اما....


ایمانی در پاسخ به این سوال که پس شما نگاه منفی جامعه و مردم به نماینده‌ها و مجلس یازدهم را قبول دارید؟ مثلا این مجلس با شعار شفافیت روی کار آمده ولی الان در رابطه با طرح شفافیت به نوعی عقب نشینی کرده است، تصریح کرد: بله، ولی نباید کلیت مردم را در برابر کلیت مجلس قرار داد اما در مجموع می‌توان گفت که این مسئله تا حدودی با آن خواسته و مطالباتی که اکثریت مردم از یک مجلس با این ادعا داشتند مغایر است و این حرف درستی است. 

23219

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار