کد خبر: ۱۹۰۲۴۹
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۲
ایسنا/قم مدیرکل راه و شهرسازی استان قم از ثبت‌نام ۱۴۳۶۱ متقاضی قمی در سامانه طرح جهش تولید مسکن پس از گذشت دو روز از آغاز ثبت‌نام خبر داد.

حسن صبوری ضمن اعلام خبر ثبت‌نام شهروندان قمی در سامانه ثمن بیان کرد: بعد از گذشت دو روز از آغاز ثبت‌نام در طرح جهش تولید مسکن در استان قم، ۱۴۲۰۱ متقاضی در شهر قم، ۱۱۸ متقاضی در شهر کهک،۳۲ متقاضی در شهر دستجرد و ۱۰ متقاضی در شهر سلفچگان نام‌نویسی کرده‌اند.

وی بابیان اینکه ثبت‌نام در طرح جهش تولید مسکن در استان قم از روز سه‌شنبه هشتم آذرماه شروع شده است و تا یک ماه ادامه خواهد داشت، اظهار کرد: متقاضیان برای نام‌نویسی به سامانه طرح جهش تولید مسکن به نشانی https://saman.mrud.ir/ مراجعه نمایند.

وی ادامه داد: متقاضیان فاز پنج که در خردادماه ثبت‌نام کرده‌اند نیاز به ثبت‌نام مجدد نداشته و به صورت مستقیم به طرح جدید وارد خواهند شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان قم اظهار کرد: متقاضیان امیرکبیر نیز در صورت تمایل به ثبت‌نام در شهر قم می‌بایست نسبت به حذف و انصراف از آن جا اقدام و مجدد در سامانه ثبت نام کنند.

صبوری در پایان گفت: اقدامات و جزییات بعد از ثبت‌نام، متعاقباً از طریق رسانه‌های جمعی و سامانه ثمن به اطلاع متقاضیان خواهد رسید و درخواست می‌شود ثبت‌نام کنندگان از مراجعه حضوری به این اداره کل خودداری کنند.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار