کد خبر: ۲۱۰۷۷۱
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۶
محمد باقر قالیباف امروز در جمع فعالان اصناف کشور گفت: من به شما قول شرف می‌دهم در حوزه مالیات آنقدر پای کار شما بایستیم و مالیات کسانی که در حوزه تولید هستند را آنقدر به حداقل می رسانیم که سود شما از تولید اقتصادی شود و سود شما نسبت به کسانی که پول و سرمایه دارند اما کار نمی کنند بیشتر شود ولی بپذیرد که باید جلوی سوداگران را بگیریم.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایسنا: رئیس مجلس گفت: در دهه ۶۰ شما از ما رزمندگان در جبهه و خط مقدم حمایت و پشتیبانی کردید و امروز جای من و شما عوض شده است.

محمد باقر قالیباف امروز در جمع فعالان اصناف کشور گفت: معتقدیم که امروز جنگ ما جنگ اقتصادی است و اکنون شما رزمنده ما در این جنگ هستید و مطمئن باشید که ما از شما و هرکس که در جنگ اقتصادی رزمنده ملت ایران است پشتیبانی و پادویی می‌کنیم و نیز انتظار داریم شما هم در این جنگ شمشیر بزنید و دشمنان را ناامید کنید.

وی افزود: من به شما قول شرف می‌دهم در حوزه مالیات آنقدر پای کار شما بایستیم و مالیات کسانی که در حوزه تولید هستند را آنقدر به حداقل می رسانیم که سود شما از تولید اقتصادی شود و سود شما نسبت به کسانی که پول و سرمایه دارند اما کار نمی کنند بیشتر شود ولی بپذیرد که باید جلوی سوداگران را بگیریم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار