کد خبر: ۷۰۴۸۱
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰
جهش سکه برای رد شدن از مرز 4 میلیون تومان
قیمت سکه تمام‌ بهار آزادی طرح جدید با افزایش چشمگیر نسبت به روز گذشته ، امروز در بازار تهران به قیمت ۳ میلیون و ۹۱۵ هزار تومان داد و ستد شد.
موج دوباره افزایش قیمت طلا و سکه در راه است؟
قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با افزایش چشمگیر نسبت به روز گذشته ، امروز در بازار تهران به قیمت ۳ میلیون و ۹۱۵ هزار تومان داد و ستد شد.
از صبح امروز (چهارشنبه ۲۶دی)  در بازار آزاد  نرخ  انواع سکه و طلا نسبت به روز گذشته روند افزایش یافت.
سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به قیمت 3 میلیون و 915 هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت 3 میلیون و 793 هزار تومان داد و ستد شد.
همچنین هر قطعه نیم سکه بهار آزادی 2 میلیون  تومان، ربع سکه یک‌میلیون و 235 هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی 675  هزار تومان فروخته می‌شود.
هر گرم طلای 18عیار هم 358 هزار و 540 تومان قیمت گذاری شد.  هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت 1289.6دلار معامله می‌شود.
موج تازه گران شدن قیمت سکه در حالی آغاز شده است که رشد قیمت ها از آبان سال گذشته تا آذر ماه امسال بسیار زیاد بوده در همین بازه سکه ۲۷۰ درصد و طلا ۲۵۶ درصد رشد داشته اند.
بررسی قیمت یک گرم طلای ۱۸ عیار در یک سال اخیر نشان می دهد از دی ماه ۹۶ هر گرم طلا از ۱۴۰ هزار تومان اکنون به ۳۵۷ هزار تومان رسیده است، در بیست روز اخیر نیز شاهد افزایش ۵۷ هزار تومانی هر گرم طلا بوده ایم که ناشی از رشد قیمت جهانی طلا و ارز بوده است.
در همین راستا کارشناسان بین المللی از احتمال افزایش نرخ طلا در بازارهای جهانی سخن می گویند و معتقدند قیمت طلا در سال ۲۰۱۹ بالا خواهد رفت.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار