کد خبر: ۱۸۰۴۱۵
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۲
در زمینه‌ی وب سایت های تخصصی، می توانیم به وب سایت شابش اشاره کنیم. شابش، وب سایت و اپلیکیشن تخصصی و باکیفیت در زمینه‌ی درج آگهی املاک است. در شابش می توانید به راحتی هر نوع ملکی از هر جای ایران که مد نظر دارید را جستجو کنید.

لوکس ترین آپارتمان های تهران را در شابش جستجو کنید

بر اساس گزارش بانک مرکزی در مرداد ماه سال جاری در میان مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران، بیشترین متوسط قیمت یک متر مربع زیربنای مسکونی معامله شده معادل ۶۴۵.۶ میلیون ریال به منطقه ۱ و کمترین آن با ۱۴۴.۱ میلیون ریال به منطقه ۱۸ تعلق داشته است. ارقام مزبور نسبت به ماه مشابه سال ۱۳۹۹ به ترتیب ۲۲.۲ و ۴۷.۸ درصد افزایش نشان می‌دهند.

 

می توانید ملک مورد نظرتان را به صورت آنلاین جستجو کنید

زندگی ‌همه‌ی ما در طی سالیان اخیر دستخوش تغییرات اساسی قرار گرفت. که یکی از این تغییرات، گسترش اینترنت و شبکه های اجتماعی است. با گسترده شدن فضای اینترنت خیلی از نیازهای اصلی ما از طریق یک جستجوی ساده و سریع در گوگل یا شبکه های اجتماعی برطرف می‌شود.

خرید و یا اجاره خانه در تهران از مهم ترین تصمیمات زندگی هر فردی است، که امروزه بیشتر افراد در اینترنت و وب سایت های تبلیغاتی به دنبال آن هستند. در زمینه‌ی درج آگهی املاک دو دسته وب سایت موجود داریم. وب سایت های تخصصی و وب سایت های عمومی.

همان طور که از نام این وب سایت ها مشخص است، به وب سایت هایی که فقط آگهی املاک درج می کنند، وب سایت های درج آگهی تخصصی، و به وب سایت هایی که به صورت عمومی هر نوع آگهی چه کالا و یا خدمات را درج می کنند، وب سایت درج آگهی عمومی گفته می‌شود.

در زمینه‌ی وب سایت های تخصصی، می توانیم به وب سایت شابش اشاره کنیم. شابش، وب سایت و اپلیکیشن تخصصی و باکیفیت در زمینه‌ی درج آگهی املاک است. در شابش می توانید به راحتی هر نوع ملکی از هر جای ایران که مد نظر دارید را جستجو کنید.

 

خرید آپارتمان در فرشته

خیابان فرشته یکی از خیابان های معروف در شهر تهران است که در محله الهیه قرار دارد. خیابان فرشته از خیابان ولیعصر، بالاتر از چهارراه پارک وی، آغاز شده و به محدوده پل رومی در شرق منتهی می‌شود. در این خیابان، خانه هایی لوکس و گران قیمت قرار دارد. خرید آپارتمان در فرشته  نیازمند بودجه بسیار بالاست. اگر قصد خرید و یا اجاره آپارتمان در این محله را دارید، می توانید به آگهی های وب سایت شابش مراجعه کنید.

 

خرید آپارتمان در قیطریه

قیطریه محله‌ای قدیمی در شمال شهر تهران است. این محله مانند سایر محله‌های شمیران، در گذشته به صورت باغ و زمین های کشاورزی بوده است. پارک قیطریه بخش باقی مانده آن باغ‌ها با درختانی کهنسال است. قیطریه، محله‌ای مرفه نشین است و آپارتمان و برج های مسکونی بسیار لوکسی در آن وجود دارد. اگر قصد خرید آپارتمان در قیطریه را دارید، می توانید در وب سایت شابش، صفحه قیمت خانه، از میانگین قیمت خرید آپارتمان در این محله مطلع شوید.

 

خرید آپارتمان در ولنجک

محله ولنجک، شمالی ترین محله در منطقه یک تهران است که در کوهپایه‌های توچال قرار دارد. ولنجک از شمال با ارتفاعات توچال، از جنوب به بزرگراه پارک وی، از شرق به رودخانه ولنجک و از غرب به محله درکه محدود می‌شود. از مزایای زندگی در ولنجک می توان به آب و هوای تمیز، دسترسی راحت به اتوبان ها و همچنین موقعیت جغرافیایی آن اشاره کرد.

میانگین قیمت خرید ( یک مترمربع ) آپارتمان زیر ۵ سال ساخت در این محله، ۱۱۸.۸۴۰.۰۰۰ تومان گزارش شده است.

 

خرید آپارتمان در میرداماد

میرداماد نام بلواری نسبتا عریض در محله داوودیه است. به دلیل شهرت بلوار میرداماد غالبا این محله را به نام میرداماد می‌شناسند. در گذشته نام این بلوار ششم بهمن بود. بلوار میرداماد از خیابان ولیعصر آغاز می‌شود و پس از گذراندن میدان مادر به شریعتی منتهی می‌شود. به دلیل قرار گرفتن مراکز اداری و دولتی متعدد در بیشتر مواقع ترافیک نیمه سنگینی در این محله وجود دارد. میانگین قیمت خرید آپارتمان در میرداماد ( یک متر مربع ) آپارتمان زیر ۵ سال ساخت در این محله ۷۸.۶۵۰.۰۰۰ تومان گزارش شده است.

در وب سایت شابش علاوه بر جستجوی ملک، می توانید از جدیدترین قیمت های خرید و یا اجاره آپارتمان در شهر تهران مطلع شوید. با مشاورین املاک مورد اعتماد در منطقه آشنا شوید و به راحتی با آن ها در تماس باشید. همچنین می توانید، اگر ملکی برای فروش دارید، آن را جهت تبلیغات و دیده شدن در وب سایت شابش قرار دهید.

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار